PORADNIA DIETETYCZNA

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG NASZEJ PORADNI DIETETYCZNEJ

Propagujemy zdrowe odżywianie, dietę zrównoważoną, dostosowaną indywidualnie dla każdej osoby. Połączenie odpowiedniej diety i uczestnictwa w oferowanych w naszym klubie zajęć sportowych daje gwarancję zrzucenia zbędnych kilogramów a następnie utrzymanie wagi na właściwym poziomie, co oznacza zdrowie i piękno

PORADNICTWO ŻYWIENIOWE

konsultacja żywieniowa

rozpisanie diety

 

Porady żywieniowe są przeznaczone dla osób pragnących się zdrowo odżywiać, zgubić zbędne kilogramy, przytyć czy też oczyścić organizm z toksyn.
Rozpoczęcie diety zaczyna się od konsultacji, podczas których analizujemy nawyki żywieniowe klienta, ewentualne choroby, przyjmowane leki i motywację.
Następnym krokiem jest rozpisanie indywidualnej diety. Klient jest prowadzony zgodnie z ustalonym harmonogramem spotkań, podczas których przy pomocy specjalistycznego sprzętu są sprawdzane efekty diety.

Poradnia dietetyczna Fitness Club Ten Fit w Lublinie
Poradnia dietetyczna Fitness Club Ten Fit w Lublinie

EDUKACJA DIETETYCZNA

  • zakupy z dietetykiem
  • warsztaty dietetyczne

Zawarte są tu usługi związane z przygotowanie klientów do zmiany nawyków żywieniowych. Zakupy z dietetykiem to usługa przeznaczona dla osób, które chcą zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. Ich celem jest nauka wyboru wartościowego jedzenie, czytania etykiet na produktach i rozpoznawania wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia dodatków w żywności.

Celem warsztatów dietetycznych jest nauka komponowania i gotowania zdrowych posiłków.

TESTY I POMIARY SPECJALISTYCZNE

Pomiary specjalistyczne pokazują poziom sprawności, możliwości i barier organizmu w dążeniu do poprawy jakości życia.

POMIARY SPIROMETRYCZNE

Sprawdzenie wydolności i pojemności płuc umożliwia uzyskanie informacji na temat pracy układu oddechowego oraz określenie jego rezerw wentylacyjnych. Dzięki temu możemy dobrać rozwiązania wysiłkowe odpowiednie dla danego organizmu. 

POMIAR SKŁADU CIAŁA

Pomiar składu ciała za pomocą specjalnego analizatora informuje m. in. o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie, wody i mięśni. Analizator informuje również o biologicznym wieku organizmu.

TESTY ALERGII POKARMOWYCH

Najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, których składników unikać w codziennej diecie. Test pozwala sprawdzić alergeny znajdujące się w m.in. zbożach, orzechach, jajkach, nabiale, owocach, warzywach, rybach i owocach morza.